Magic Bus tijdens NYE

De bussen rijden met Nieuwjaar op andere tijden als gewoonlijk. Zie hieronder de bustijden met NYE!

Reserveer je plek in de Magic Bus via deze link!
De prijs (tussen de 12 & 15 euro) geldt alleen voor het busvervoer en is dus exclusief NYE ticket.
Tickets voor de New Years Eve: InZanity (all inclusive) avond kosten € 29,50. Dit is inclusief entree en onbeperkt bier,fris, wijn en oliebollen.

Route 1 Oirschot:

– Oirschot – Kempenweg Bij Busstation – 00.45 uur

– Best – Hoek Oirschotseweg / Heivelden West – 00.55 uur

– Best – Centraal Station – 01.00 uur

– Best – Mc Donalds, Eindhovenseweg west – 01.04 uur

– Eindhoven – Boschdijk, Halte Rijnstraat –  01.08 uur

– Eindhoven – Boschdijk, Halte Philips Nederland – 01.11 uur

– Eindhoven  – Busstation, Uitstaphalte – 01.15 uur

– Eindhoven – Eisenhowerlaan, Halte Koudenhoven – 01.18 uur

– Nuenen – Arnold Pootlaan, Halte Zuiderklamp – 01.23 uur

– Nuenen – Smits van Oyenlaan,Busstation – 01.26 uur

– Gerwen  – Halte Kruispunt – 01.33 uur

– Beek en Donk – Brandstraat – 01.47 uur

– Beek en Donk – Koppelstraat, Halte Gemeentehuis – 01.49 uur

– Beek en Donk -Koppelstraat, halte Brug Donk – 01.51 uur 

Route 2 Tilburg:

– Tilburg – Station NS spoorlaan busstation – 00.30 uur

– Berkel Enschot – Halte Bosscheweg thv Druiventros – 00.37 uur 

– Udenhout – rijksweg 1 Mc Donalds – 00.42 uur 

– Oisterwjik – Spoorlaan, Halte Station NS – 00.48 uur

– Haaren – Halte Langeweg thv fietspad – 00.54 uur 

– Boxtel – Stationsplein, Halte Station – 00.07 uur 

– Liempde – Halte Raadhuisplein – 00.17 uur

– Sint Oedenrode – Hertog Hendristraat, Halte Dommelrode – 00.30 uur 

– Nijnsel – Sonseweg,  Halte Kruispunt – 00.33 uur 

– Mariahout – Halte Oranjeplein – 00.40 uur 

– Lieshout -Heuvel,  Halte Heuvel – 00.46 uur 

Route 3 Weert:

– Weert – Stationsplein voorzijde – 00.35 uur

– Weert – Ringbaan Noord thv Wiekendreef – 00.38 uur

– Nederweert – Halte Lindenstraat – 00.44 uur

– Someren Eind – Sluisstraat Halte Nieuwendijk – 00.54 uur

– Someren – Halte Ter Hofstadlaan thv boekhandel – 01.00 uur

– Asten – Rijksweg/Halte Heesakkerweg thv Varendonck-college – 01.04 uur 

– Asten – Floralaan thv brandweer – 01.08 uur

– Helmond – Deltaweg, Halte Brouwhuis – 01.21 uur 

– Helmond – Stationsplein, Station NS – 01.29 uur 

– Helmond – Oostende thv Tango – 01.33 uur

– Aarle Rixtel – Hoek Dorpsstraat/Helmondseweg – 01.38 uur

Route 4 Horst:

– Horst – Venrayseweg, Halte Politiebureau – 00.45 uur

– Castenray – Horsterweg,  Halte Kerk – 00.49 uur 

– Leunen – Albionstraat, Halte Rabobank/Kerk – 00.55 uur 

– Venray – Leunseweg, t.h.v. BP benzienepomp  – 00.59 uur 

– Venray – Langstraat, Weg in den berg/Intratuin – 01.03 uur 

– IJsselstein – Deurneseweg – 01.10 uur 

– Deurne – Halte Kruisstraat – 01.22 uur 

– Milheeze – Kerkeind, Halte Kerk – 01.33 uur 

– Bakel – Rotonde gemertseweg – 01.38 uur

– Mortel – Oude Molenweg,  Halte Kerk – 01.40 uur

Route 6 Oss:

– Oss – Station NS – 01.00 uur

– Oss – Halte Nieuwe Heescheweg – 01.05 uur

– Heesch – Halte Stationsplein – 01.11 uur

– Heesch – Nistelrodeseweg, Halte De Ploeg – 01.13 uur

– Nistelrode – Halte Noorderbaan/Brandweer – 01.16 uur 

– Nistelrode – Halte Raadhuisplein – 01.20 uur

– Uden – Halte Hobostraat – 01.27 uur 

– Uden – Halte Busstation – 01.30 uur

– Uden – Halte Veldmolenweg – 01.33 uur 

– Volkel – Halte Rudigerstraat – 01.40 uur

– Odiliapeel – Oude Dijk thv kerk – 01.46 uur 

Route 7 Rosmalen/’s-Hertogenbosch:

– Rosmalen – Halte Graafsebaan/Heijmans – 00.48 uur

– Hintham – Halte Tweeberg – 00.50 uur

– ‘s-Hertogenbosch – Oranje nassaulaan thv nr 1/NS –  01.00 uur 

– Vught – kruising Haldersebaan/Bleijendijk – 01.09 uur

– Sint Michielsgestel – Theerestraat thv tankstation – 01.14 uur 

– Sint Michielsgestel – Adrianusplein thv Albert Heijn – 01.16 uur

– Sint Michielsgestel – Halte Gestelseweg/Maaskant – 01.19 uur 

– Schijndel – Structuurweg / Halte Zwembad – 01.21 uur 

– Schijndel – Structuurweg / Halte Floralaan – 01.22 uur

– Schijndel – Structuurweg / Halte Steeg – 01.24 uur

– Heeswijk – Mgr van Oorschotstraat thv ‘t Zwaantje – 01.30 uur

– Heeswijk – Plein 1969 – 01.32 uur

– Dinther – Edm van Dintherstraat/halte Den Dolvert 01.35 uur 

– Veghel – Gasthuistraat / halte ziekenhuis – 01.39 uur

– Veghel – Stadhuisplein – 01.42 uur 

– Veghel – Voor Rotonde Veghel Zuid/ Erpseweg – 01.45 uur

– Erp – Hertog Jan plein – 01.50 uur

Route 8 Grave/Nijmegen:

– Grave – Busstation/Gemeentehuis – 00.20 uur

– Nederasselt – Halte Eindsestraat – 00.22 uur 

– Alverna – Halte Heumenseweg – 00.26 uur 

– Nijmegen – van Rosenburgweg,  Triavium – 00.30 uur

– Nijmegen – Van Apelterenweg, Halte De Doekenborg – 00.35 uur 

– Malden – Rijksweg / Halte Sluisweg – 00.42 uur

– Molenhoek – Rijksweg/halte – 00.44 uur 

– Mook – Rijksweg/Halte Gemeentehuis – 00.46 uur

– Plasmolen – Rijksweg/Halte Witteweg – 00.51 uur 

– Milsbeek – Rijksweg/halte, Kerkstraat – 00.55 uur

– Ottersum – Halte Ottersumseweg – 01.00 uur 

– Gennep – Wilhelminaplein – 01.02 uur

– Oeffelt – Raadhuisplein – 01.07 uur 

– Sint Agatha – kruising Heerstraat/Groeneweg – 01.08 uur 

– Cuijk – Halte Hapsebaan/Merlet College – 01.13 uur

– Haps -Kerkstraat,  Halte Gemeentehuis – 01.20 uur 

– Sint Hubert – Halte Pater Jacobsstraat – 01.25 uur

– Mill – Hoogstraat, Halte Fitland – 01.30 uur

Meer informatie over de bussen, welke routes ze definitief rijden en hoeveel mensen er in de bus zitten, is terug te lezen via deze link.
Voor vragen betreft de bus kun je contact opnemen met Diamond Event Travel: 0413-377253

HAUSA WAUSA | 09.06.2018

This is Uptempo | 21.04.2018

HAUSA WAUSA | 14.04.2018

La Vie | 17.03.2018

Sloopcongres | 09.03.2018

FEESTIVAL 2018 (carnaval)

Fatality NYE | 31.12.2017

Sweet Vibes | 21.01.2018

La Vie | 06.01.2018

Mijn Kerst = Harder dan de Rest | 26.12.2017.

Nacht van Time Out | 16-12-2017

Sweet Vibes | 02.12.2017

Try Before You Die | 10.11.2017

HAUSA WAUSA HALLOWEEN | 28.10.2017

Birthday Bash | 30.09.2017

HAUSA WAUSA | 16.09.2017

Sweet Vibes | 09.09.2017

Shockwaves | 19.08.2017

Sweet Vibes | 24.06.2017

Shockwaves | 10.06.2017

Freddy Moreira Take Over | 03-06-2017

HAUSA WAUSA | 25.03.2017

HAUSA WAUSA | 20.05.2017

Sweet Vibes | 22.04.2017

Sweet Vibes fotowand | 22.04.2017

Waarom? Daarom! | 01-04-2017

Night of Temptation | 08-04-2017

Urban Rebels | 11-03-2017

04-03-2017

Destructive Tendencies | 25-02-2017

28-01-2017

Waarom? Daarom | 21-01-2017

21-01-2017

15-01-2017

17-12-2016 | Nacht van Time Out

17-12-2016 | Nacht van Time Out Photobooth

10-12-2016

03-12-2016

26-11-2016

19-11-2016

12-11-2016

Try Before You Die | 11-11-2016

05-11-2016

Halloween | 29-10-2016

22-10-2016

15-10-2016

01-10-2016

24-09-2016

Fnoize solo party | 23-09-2016

17-09-2016

10-09-2016

Summer Circus | 27-08-2016

Summer Circus | 20-08-2016

Summer Circus | 13-08-2016

Summer Circus | 06-08-2016

Summer Circus | 30-07-2016

Summer Circus | 23-07-2016

Summer Circus | 16-07-2016

Delusion | 15-07-2016

Summer Circus | 09-07-2016

25-06-2016

18-06-2016

17-06-2016 Partyraiser

11-06-2016

04-06-2016

28-05-2016

14-05-2016

07-05-2016

30-04-2016

23-04-2016

16-04-2016

09-04-2016

02-04-2016

26-03-2016

12-03-2016

05-03-2016

Destructive Tendencies | 04-03-2016

27-02-2016

20-02-2016

13-02-2016

Hardcore Vibes XL | 06-02-2016

23-01-2016

09-01-2016

02-01-2016